close
رزرو هتل
آموزش افزایش بازدید سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل Code Centerدر سي خنده

موضوعات

بازديد سايت
افراد آنلاين : 11
تعداد اعضا : 2331
کل مطالب : 1845
کل نظرات : 977
بازديد امروز : 2,708
بارديد ديروز : 4,325
بازديد هفته : 22,465
بازديد ماه : 107,077
بازديد سال : 959,294
بازديد کلي : 2,890,995

اعضا

لينکستان
تبليغات

آموزش افزایش بازدید سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

 

افزایش بازدید سایت دارای مراحل خاص و طبقه بندی شده می باشد که هر یک از این مراحل افزایش بازدید سایت دارای اولویت نسبت به مرحله بعدی افزایش بازدید سایت می باشد و شما بدون انجام و به اتمام رساندن یک مرحله افزایش بازدید سایت نمی توانید وارد مرحله بعدی افزایش بازدید سایت بشوید . این مراحل افزایش بازدید سایت دقیقا منطبق بر مراحل و تکنیک های سئو می باشند و شما برای رسیدن به نتیجه مطلوب بایستی کلیه این مراحل را بصورت کامل و به ترتیب انجام بدهید . در اتمام این آموزش افزایش بازدید سایت شما شاهد خواهید بود که سایت شما در چندین کلمه در صدر موتور های جستجو از جمله گوگل قرار خواهد گرفت و دیگر نیاز به پرداخت هزینه های میلیونی به سایت های سئو و افزایش بازدید سایت که پس از طی چندین ماه جهت سئو و افزایش بازدید سایت شما فقط دو سه کلمه را به صفحه اول منتقل می کنند ,کلی از کلمات کلیدی سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده خواهد شد و سیر صعود و پیشرفت افازیش بازدید سایت شما در همان چند کلمه محدود نمی شود و با گذشت زمان بر تعداد آن کلمات افزوده خواهد شد .

در انتهای این آموزش افزایش بازدید سایت که توسط سایت سئو رنک تولزتهیه و ارایه شده است شما شاهد خواهید بود که چگونه حتی یک وبلاگ با 20-30 پست خواهد توانست فقط در مدت 1 ماه کل لینک های صفحه اول گوگل را به خود اختصاص دهد و سایر سایت ها با کلی هزینه و چندین سال وقت گذاشتن و در اختیار داشتن گروه های مجرب افزایش بازدید سایت و سئو و چندین هزار پست به لینک ها و صفحات بعدی گوگل و بعد از لینک های شا منتقل شوند .

معیار کاری شما در افزایش بازدید سایت فقط سایت گوگل می باشد چون به غیر فعالیتی که شما در سایر سایت ها و فروم ها و شبکه های اجتماعی دارید که با گذاشتن پست و مطلب و لینک و تبلیغات موجب ورورد بازدید کننده با سایت شما می شوند تنها راه باقی مانده و پر بازده تر  و کم دردسر تر در افزایش بازدید سایت سایت گوگل می باشد که از طریق جستجوی کاربران در موتور جستجوی گوگل از طریق معرفی لینک سایت شما موجب ورود کاربر به سایت شما می شود . همانگونه که شما به عنوان یک کاربر مستحضر هستید وقتی شما عنوانی را در گوگل جستجو می کنید جهت رسیدن به نتیجه در 99% اوقات فقط نتایج ارایه شده در صفحات اول تا سوم گوگل را بررسی میکنید و در صورت نرسیدن به نتیجه مطلوب عنوان جستجو شده را تغییر می دهید . پس در صورتی که سایت شما در خوش بینانه ترین حالت در این 3 صفحه و در منطقی ترین حالت در صفحه اول گوگل و جط چند لینک اول نباشد شما نباید انتظار بازدید روزانه خوب و افزایش بازدید داشته باشید . کاری که من در این پست قصد دارم انجام دهم رساندن لینک های سایت شما در چندین کلمه کلیدی فقط در مدت 15 روز به چند لینک اول صفحه گوگل و افزایش بازدید سایت شما بصورت چشمگیر می باشد .

در مرحله دوم افازیش بازدید سایت باید این نکته را به شما گوش زد کنم که یکی از مهم ترین معیار های گوگل در افزایش بازدید سایت و افزایش رنک و رتبه یک سایت یا وبلاگ تعداد لینک های آن سایت در سایر سایت ها و در حقیقت سایت های لینک دهنده به سایت شما (Links to your Site) می باشد پس در این مرحله ما قدم را فراتر از سایت گوگل میگذاریم و بایستی تمام لینک های سایت خود را در تمام موتورهای جستجوی دنیا ثبت کنید . برای رسیدن به این منظور نرم افزار های زیادی وجود دارد که شما می توانید با جستجو در گوگل این نرم افزار ها را پیدا کنید . دلیل پیشنهاد نرم افزار برای این قسمت از افزایش بازدید سایت به شما این است که اولا هیچ کاربری و اللخصوص یک کاربر مبتدی امکان استخراج و پیدا کردن تمام لینک های سایت خود را ندارد و  به عنوان مثال در یک سایت کوچک مثل سایت من که حدود 25 پست دارد لینک های بدست آمده و استخراج شده حدود 800 لینک می باشد که اگر کاربری توانایی استخراج و پیدا کردن این همه لینک را نیز داشته باشد مطمعینا ثبت این تعداد لینک بصورت جداگانه در 250 موتور جستجوی دنیا سال ها وقت می برد در حالی که نرم افزار ها بصورت اتوماتیک در چند دقیقه این کار را انجام می دهند . نرم افزار های امروزی که در این زمینه ساخته شده اند امکان استخراج کلیه لینک های سایت شما و امکان تعریف نامحدود کلمات کلیدی توسط شما برای نرم افزار را دارند و کلیه لینک های سایت شما بصورت اتوماتیک به همراه کلیه کلمات کلیدی که شما دوست دارید برای کلیه موتورهای جستجوی دنیا ارسال می شود که نقش بسزایی در افزایش بازدید سایت و مرحله بعدی که ایندکس و ثبت نهایی لینک های در موتور های جستجو می باشد ایفا میکند . این مرحله افزایش بازدید سایت طبق تجربه حدود 2 روز به دلیل نیاز به دفعات تکرار ارسال لینک و کلمات کلیدی به موتور های جستجو طول می کشد و قبل از اتمام این مرحله نمی توان وارد مرجله بعدی افزایش بازدید سایت شد .

در مرحله سوم آموزش افزایش بازدید سایت ما قصد داری لینک هایی که در مراحل قبلی برای گوگل و سایر موتور های جستجوی دنیا از جمله یاهو , بینگ , . . . ارسال کردیم ثبت نهایی کنیم که موجب قرار گرفتن لینک های سایت شما و کلمات کلیدی تعریف شده در نتایج موتور های جستجو می شود . از این مرحله افزایش بازدید سایت به بعد شما وارد مقدمه مرحله افزایش رنک که یکی از مهم ترین مراحل افزایش بازدید سایت می باشد شده اید . دلیل این ادعا این است که خیلی از صاحبان سایت و وبلاگ وجود دارند که با وجود تعداد زیادی پست و اپدیت مرتب سایت یا وبلاگشان تعداد بازدید خیلی پایین دارند و اصلا نتایج ورودی گوگل به سایتشان مطلوب نیست. دلیل آنها عدم ایندکس و پایین بودن لینک های ایندکس شده سایتشان در گوگل می باشد . یکی از این سایت ها که برای افزایش بازدید سایت به من مراجعه کرده بود بعد از چک کردن لینک های ایندکس شده اش متوجه شدم که از میان حدود 6 هزار لینک موجود در سایت فقط 450 لینک ایندکس و وارد موتور های جستجو شده بود و به دلیل عدم رسیدگی به لینک های ایندکس شده موجب Overflow و خفه شدن سایت شده بود و با ارسال پست های جدید فقط وخامت حال سایت بدتر می شد . این مرحله یکی از مهم ترین مراحل افزایش بازدید سایت می باشد که اکثریت کاربران به علت عدم آشنایی با آن مشکل دارند . شما برای متوجه شدن تعداد کلی لینک های سایت و وبلاگتان و تعداد لینک های ایندکس شده می توانید از همان مرحله اول آموزش افزایش بازدید سایت که مربوط به Web master Tools می شد استفاده کنید و  با مراجعه به همان قسمت نقشه سایت تعداد لینک های کلی موجود در هر قسمت نقشه یا فید سایت و در مقابل تعداد لینک های ایندکس شده از آن تعداد را مشاهده کنید . پیش تر به این موضوع اشاره کردیم که فاکتور های مهم در ایندکس سریع نقشه سایت با حجم و ابعاد مناسب می باشد . 

حال بعد از توضیحاتی که پیرامون این مرحله از افزایش بازدید سایت پرداختیم به ارایه توضیحاتی در مورد نحوه انجام مرحله ایندکس لینک های سایت می پردازیم . شما با انجام یک سری کارها موجب ایندکس سریع تر لینک های سایت خود در موتور های جستجو می شوید و ایندکس لینک های را از جندین روز یا چندین ماه یا طبق توضیحات قبلی در مورد بعضی سایت ها هرگز , به چند ساعت کاهش می دهید . برای رسیدن به این منظور شما چند راه دارید . 

1 - تحت فشار گذاشتن و مطلع کردن موتورهای جستجو و سرور های آنها از لینک های سایت خود .

2 - معرفی لینک های سایت خود از طریق لینک های قوی سایر سایت ها و در حقیقت پشتیبان گیری از سایت های قوی تر (بک لینک)

در این مرحله از افزایش بازدید سایت فقط به توضیح قسمت اول می پردازیم چون قسمت دوم بصورت مجزا مربوط به قسمت چهارم افزایش بازدید سایت نیز می باشد که در آنجا بصورت کافی توضیح داده خواهد شده .

این قسمت از افزایش بازدید سایت اصلا توسط خود کاربر انجام شدنی نمی باشد و نیاز به نرم افزار های ویژه ای دارد که بصورت مستمر با ارسال و تحت فشار گذاشتن موتور های جستجو و سرور های مختلف آنها موجب ایندکس و تایید نهایی لینک های سایت شما  و ثبت آنها در موتور های جستجو و افزایش بازدید سای شما میشوند . نام این نرم افزار ها Ping کننده است . کار این نرم افزار ها این است که شما تمام لینک های سایت خود را به آنها ارایه می دهید و این نرم افزار ها بصورت اتوماتیک و بدون نیاز به علم و دانشی از سوی شما و بصورت کاملا اتوماتیک تمام این لینک ها را بصورت تک به تک به چند صد سرور مختلف معرفی می کنند . کار این نرم افزار های افزایش بازدید سایت مثل خفاش است . زیرا این نرم افزار ها لینک سایت شما را مثل یک موج و اکو برای یک سرور ارسال می کنند و در جواب و موج برگشتی آن سرور نیز یک بازدید از سایت شما انجام میدهد و لینک ارسال شده را تایید میکند . مدت کسب نتیجه مطلوب و نهایی و مدت زمان اجرا در این مرحله افزایش بازدید سایت بستگی به اوضاع سایت شما دارد و برای یک سایت معمولی که اوضاع متوسطی دارد حدودا دو تا سه روز طول می کشد و باید روزانه 3 -4 مرتبه کل لینک ها Ping شوند تا فشار لازم به سرور ها جهت تایید نهایی وارد شود . شما زمانی متوجه می شوید که کار شما در این مرحله از افزایش بازدید سایت به پایان رسیده است و می توانید وارد مرحله بعدی افزایش بازدید سایت شوید که به قسمت نقشه سایت  Web Master Tools گوگل وارد شوید و نتیجه حداقل 75% لینک های سایت شما ایندکس شده باشد . در غیر این صورت باید تا زمان رسیدن به این نتیجه کار خود را در این مرحله افزایش بازدید سایت انجام دهید و طبق توضیحات ارایه شده در اول این پست مراحل افزایش بازدید سایت دارای زمان بندی و اولویت می باشند و بدون به پایان رساندن یک مرحله از افزایش بازدید سایت نمی توانید به مراحل بعدی افزایش بازدید سایت وارد شوید و در صورت نادیده گرفتن این تذکرات به نتیجه مطلوب در افزایش بازدید سایت دست نخواهید یافت . با این تفاصیر کار ما در این مرحله از افزایش بازدید سایت نیز به پایان رسیده است و آماده رفتن به مرحله چهارم افزایش بازدید سایت هستیم .

مرحله چهارم :در مراحل قبلی افزایش بازدید سایت ما توانستیم لینک های سایت خود را در موتور های جستجو ثبت کنیم و لینک های ما وارد نتایج موتور های جستجوی موتور های مختلف گردید اما همانطور که در ابتدای توضیحاتم در زمینه افزایش بازدید سایت خدمتتون عرش کردم ثبت لینک های شما در موتور های جستجو زمانی بدرد شما می خورد و کاربردی خواهد بود و موجب افزایش بازدید سایت خواهد شد که در صفخات اول نتایج جستجو ظاهر شود . در حال حاضر که لینک های شما تازه در موتور های جستجو ثبت شده است دارای هیچ گونه رنک و رتبه ای نمی باشد و به همین دلیل در صفحات اول موجود نمی باشد و ما در این مرحله از افزایش بازدید سایت قصد داریم به شما نحوه کسب رنک و رتبه برای لینک های سایتتان را در یک زمان خیلی کوتاه آموزش دهیم .

اجازه دهید این مرحله از افزایش بازدید سایت را با یک مثال ساده برای شما شفاف کنم . تصور کنید یک بچه دبستانی که هیچ برادر و خواهر و دوستی هم ندارد اگر بچه های کلاس بالاتر بهش زور بگن و قولدوری کنند هیچ کاری ازش ساخته نیست . در حالی که اگر آن بچه چند تا دوست و رفیق یا برادر خواهر بزرگتر در همان مدرسه داشت به علت پشتیبانی که ازش می شد کسی جرات زور گفتن به آن بچه را پیدا نمی کرد . سایت شما همان بچه است . در صورتی که تک و تنها باشید به سختی می توانید جلوی سایت های قوی تر که سال ها از شما سابقه کاری بیشتری دارند و نقش همان بچه قولدور ها را ایفا میکنند قد الم کنید و حرفی برای زدن نخواهید داشت . اما اگر توسط چند سایت خوب و قدرتمند دیگر که نقش دوستان شما را بازی می کنند حمایت شوید در صورتی که قدرت سایت های حامی شما از سایت های رقیب شما بیشتر باشد شما می توانید از سایت های رقیب با چندین سال سابقه حتی در یک مدت کوتاه جلو بیوفتید و به افزایش بازدید سایت خوب دیت پیدا کنید .

در اصطلاح به این سایت ها بک لینک ( Backlink ) و به این عملکرد بک لینک گیری گفته می شود .این مرحله از افزایش بازدید سایت مهم تری مرحله از این فرایند می باشد . هر چه تعداد بک لینک ( Backlink ) های سایت شما بیشتر باشد و هر چه بک لینک ( Backlink ) ها از کیفیت و رنک و رتبه بهتری برخوردار باشند قدرت پشتیبانی بهتری را برای شما ایفا می کنند . دلیل هم این است که به عنوان مثال سایت های رقیب شما 100 هزار بک لینک ( Backlink ) با میانگین رنک 3 دارند , در صورتی مه شما یک میلیون بک لینک ( Backlink ) به میانگین رنکی مثل آنها یا حتی بیشتر از آنها باشید به علت اینکه سایت های بیشتری از سایت شما حمایت کرده اند و محتوا و کیفیت مطالب سایت و پست ها و لینک های سایت شما را تایید کرده اند پس گوگل اهمیت و رتبه بیشتری به سایت شما می دهد و شما با اینکه تازه ساخت هستید از سایر رقبای خود با سالیان تجربه و هزینه و وقت گذاشتن جلو می افتید و در یک زمان خیلی خیلی کوتاه افزایش بازدید سایت شما دچار یک تغییر اساسسی می شود و به صفحه اول گوگل منتقل می شوید .

در مبحث بک لینک ( Backlink ) گیری چندین نکته قابل بررسی می باشد اول اینکه هر بک لینک ( Backlink ) خوب نیست و یک بک لینک ( Backlink ) خوب برای اینکه بتواند نقش مثبت در افزایش رنک و رتبه سایت شما و کتقابلا موجب افزایش بازدید سایت شما شود باید یک سری فاکتور های خاص را دارا باشد .

فاکتور بک لینک ( Backlink ) بودن یک لینک در یک طرفه بودن آن است و در صورتی که تبادل لینک دو طرفه انجام شود بک لینک نیست که در جلوتر بیشتر به این مبحث می پردازیم .

سایت های به دو صورت به هم لینک می دهند که شامل لینک دادن مستقیم ( Do-Follow ) و لینک دادن غیر مستقیم ( No-Follow ) می شود .

برای بک لینک ( Backlink ) گیری و افزایش بازدید سایت شما نیاز به لینک های مستقیم خواهید داشت و لینک های غیر مستقیم به عنوان بک لینک محسوب نمی شوند . زیرا لینک های مستقیم یا همان Do-Follow محتوای سایت و پست های شما را تایید می کنند و گوگل فقط این سایت ها را به عنوان بک لینک قبول می کند . زیرا یک پشتیبان باید از طرف مقابلش حمایت کند و در غیر این صورت اسمش پشتیبان نیست که دقیقا مصداق لینک های غیر مستقیم و No-Follow  می باشد .

آموزش افزایش بازدید سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل فقط در 15 روز 100% تضمینی

نکته بعدی در زمینه بک لینک ( Backlink ) گیری این بود که از هر سایت رایگان و نرم افزار ناشناخته ای برای بک لینک ( Backlink ) گیری استفاده نکنید . زیرا در الگوریتم جدید مرغ مگس خوار گوگل در اپدیت این سری رنکینگ سایت ها اجرایی شدن موجب کاهش رنک و رتبه خیلی از سایت ها گردید . الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل به بررسی بک لینک ها می پردازد و شناسایی بک لینک هایی که بصورت انبوه و با یک IP گرفته شده است یا بک لینک ( Backlink ) های سایت های پولی می پردازد و با شناسایی آنها را به عنوان اسپم علامتگذاری می کند و سایت خاتی را کاهش رنک و رتبه جریمه میکند . از آن گذشته اکثر بک لینک های رایگان به دلیل پایین بودن رنک و رتبه و No-Follow بودن لینک دهی به سایت ,معیارهای بک لینک را دارا نمی باشند و شما با زمانی که در آن سایت های ارایه دهنده این خدمات صرف می کنید فقط موجب افزایش رنک و رتبه آن سایت ها می شوید .

یک تصور اشتباهی هم که متاسفانه در ایران و مخصوصا در وبلاگ های ایرانی رواج پیدا کرده که موجب کاهش رنک خیلی از آنها هم شده مبحث تبادل لینک می باشد . نکته اول اینکه تبادل لینک دو طرفه فقط به یک طرف سود میرساند و به طرف دوم ضرر . دلیل این موضوع همان مبحث حمایت و تایید و پشتیبانی است . فقط سایت یا وبلاگ ضعیف تر از وبلاگ یا سایت قوی تر نقش حمایتی را طبق فاکتور های گوگل کسب می کند . البته اینجا با یک تفاوت خطرناک : در بک لینک به علت یک طرفه بودن لینک دهی در صورت گرفتن بک لینک ضعیف زیاد تاثیری روی رنکینگ ما ایجاد نمی شود چون فقط آن سایت به ما یک طرفه لینک داده است و ما با لینک دادن به آن سایت تاییدش نکردیم . اما در لینک دهی دوطرفه چون دو طرف به هم قفل می شوند سایت ضعیف تر مثل زالو از قدرت سایت قوی تر استفاده میکند و دو سایت باید به یک نسبت تعادل با هم دست پیدا کنند . پس سایت قوی تر باید بجای سایت ضعیف تر نیز تلاش کند و افزایش رنک و رتبه و افزایش بازدید سایتخودش نیز کاهش می یابد . خیلی از سایت های مطرح ایرانی بعد از مشخص و اعلام شدن این موضوع از گوگل تبادل لینک دو طرفه خود را غیر فعال کردند و از سایت ها و وبلاگ هایی که با آنها تبادل لینک داشتن درخواست حذف لینک های سایتشان را از سایت ها و وبلاگ های وضبور دادند .

بعد از توضیحات ابتدایی در مورد این مرحله از افزایش بازدید سایت به توضیح و ارایه راهکارهای کسب بک لینک ( Backlink ) های قوی و با کیفیت و متناسب با معیارهای گوگل که موجب افزایش بازدید سایت شما می شود می پردازیم .

بک لینک ( Backlink ) گیری به دو شیوه انجام می پذیرد :

1 - بک لینک گیری نرم افزاری (شامل دو بخش است)

1-1 - بک لینک گیری از طریق ارسال فقط لینک های سایت شما بصورت الگوریتم خاص به سایت هایی که امکان دریافت بک لینک دارند مثل الگوریتم زیر :

http://radarurl.com/simulator/[URL]l

بجای URL آدرس سایت شما بصورت اتوماتیک در جای خالی توسط نرم افزار گنجانده میشود و موجب ثبت سایت شما در ادرس مذبور می گردد .

1-2 - بک لینک گیری از طریق ارسال تبلیغات سایت شما به همراه کلمات کلیدی و لینک سایتتان به سایر سایت ها و وبلاگ ها و انجمن ها و شبکه های اجتماعی در چندین هزار پست و بصورت اتوماتیک . (در قسمت ششم افزایش بازدید سایت به آن پرداخته خواهد شد)

2 - ارسال دستی بک لینک (Backlink)

در توضیح این بخش از افزایش بازدید سایت با توضیح قسمت 1-1 می پردازیم . در این قسمت نرم افزار های مختلفی که شما با جستجوی نرم افزار های بک لینک گیری در گوگل با تعداد زیادی از آنها آشنا خواهید شد شما را قادر می سازند که در یک زمان کوتاه اقدام به دریافت تعداد خیلی زیادی بک لینک برای سایت خود بکنید . فقط در این نرم افزار ها باید به چند نکته توجه کنید . حتما از نرم افزار های استفاده کنید که امکان تغییر پروکسی داشته باشند تا با تغییر پروکسی در زمانبندی های نختلف مانع از تشخیص الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل به عنوان اسپم بشوند و از نرم افزار های بک لینک گیری استفاده کنید که مطرح باشند و جز نرم افزار های روز دنیا باشند تا فاکتور های گوگل در آنها لحاظ شده باشد و بک لینک های با کیفین و با رنک بالا و بصورت لینک دهی مستقیم استفاده کرده باشد . از این طریق شما قارد خواهید بود لینک های تازه ساخت سایت یا وبلاگ خود را به یک قدرت عظیم پشتیبانی با کیفیت متصل  موجب ترقی و افزایش بازدید سایت ناگهانی و مستمر و مداوم در سایت و وبلاگ خود شوید .

در توضیح قسمت 2 که مربوط به ارسال دستی بک لینک جها افزایش بازدید سایت می شد باید خدمتتون عرض کنم با این روش نمی توانید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید به چند دلیل . چون باید تک تک سایت هایی که قصد ارسال لینک دارید از لحاظ فاکتور های گفته شده بررسی کنید و به این شکل چندین سال گرفتن بک لینک برای شما وقت خواهد برد که صرف نظر از وقت باید در نظر داشته باشید تا اون موقع سایت های رقیب خیلی پیشرفتشون بیشتر شده . در کا در مسایل سئو و افزایش بازدید سایت شما نیازمند آن هستید تا با علم روز پیش بروید و در غیر این صورت راهی برای رقابت با سایرین نخواهید داشت .

نکته ای که در مورد بک لینک باید خدمتتون عرض کنم اینه که بک لینک نیز مرحله دوم  افزایش بازدید سایت که شامل ثبت لینک های سایتتون در موتورهای جستجو بود بعد این مراحل از بک لینک گیری در سایتهای مورد نظر ثبت شده ولی هنوز در موتور های جستجو وارد نشده است و نیاز به مدت زمان برای ایندکس شدن و ثبت دارد . ولی نرم افزار های جدید و پیشرفته افزایش بازدید سایت و بک لینک گیری نیز فکر اینجا را کرده اند با نصب Pinger های ویژه روز نرم افزار های بک لینک گیری باعث شدن که پس از بک لینک گیری لینک های ثبت شده به Pinger منتقل شود و با طی مراحل مربوط به Ping که در بالا کاملا توضیح داده شد موجب ثبت و ایندکس سریع بک لینک ها در مدت چند ساعت در موتور های جستجو شوند . که با این اوصاف شما فقط در مدت چند ساعت از قدرت پشتیبانی بک لینک های برخوردار خواهید شد و روند افزایش رنک و افزایش بازدید سایت شما سریعا آغاز می شود . 

طبق تجربیات این مرحله از افزایش بازدید سایت و بک لینک گیری حدودا 3 روز زمان می برد .

در اینجا مبحث چهارم از افزایش بازدید سایت نیز به پایان رسید و شما با اتمام این مرحله شاهد لینک های خود در صفحه اول خواهید بود و به تدریج تعداد این لینک های بیشتر می شود و شما می توانید بر حسب کلمات مختلف این فعالیت را انجام دهید . با اتمام این مرحله  شما می توانید وارد مرحله پنجم افزایش بازدید سایت شوید که بنام مرحله گسترش معروف است و خیلی از تغییرات فاهش در افزایش بازدید سایت در این مرحله رخ میدهد .

مرحله پنجم : این مرحله از افزایش بازدید سایت از اهمیت بسیار فراوانی در مبحث سئو و افزایش بازدید سایت برخوردار است و بعد از اجرایی شدن الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل این گونه نرم افزار های افزایش بازدید سایت توجه و استفاده سایر کاربران به آنها دو چندان شد . کاربری این دسته از نرم افزار های افزایش بازدید سایت به این صورت است که شما می توانید در توضیح کامل از سایت و پست مورد نظر خود در آن وارد کنید و هر تعداد کلمه کلیدی بر حسب توضیحات انتخاب کنید و لینک های سایت یا پست مورد نظر خود را نیز در آن وارد کنید . در مرحله دوم این نرم افزار برای شما بصورت اتوماتیک در هزاران سایت و فروم و بلاگ مطرح دنیا با رنک بر حسب اطلاعاتی کع در ابتدا از شما می گیرد اکانت درست میکند و بصورت اتوماتیک کد های امنیتی Captcha را نیز تشخیص و تکمیل میکند . سپس مطلب ایجاد شده توسط شما را برای هزاران سایت و وبلاگ و انجمن بصورت اتوماتیک ارسال میکند و شما به هر تعداد بخواهید میتوانید مطلب ایحاد کنید تا به اکانت های شما در هزاران سایت ارسال شود . با این روش هم شما از سایت های قوی بک لینک در یافت کرده اید هم کلمات و پست های کلیدی شما به دلیل این بک لینک ها افزایش رنک پیدا می کند و هم اشخاص از طریق تبلیغات ارسال شده به عنوان یک پست از سایت شما می توانند آن را مطاعه و وارد سایت شما شوند و  به همین دلیل که لینک و توضیحات سایت شما در چندین سایت ارایه شده به این مرحله از افزایش بازدید سایت گسترش گفته می شود .

سابقا نرم افزار های ارسال نظر و پیام گروهی به وبلاگ های ایرانی نیز جز این دسته به شمار می آمد با این تفاوت که وبلاگ های ایرانی رنک خیلی پایینی دارند و همچنین از زمانی که نظر ها باید مورد تایید مدیر وبلاگ قرار می گرفت و بعد ثبت می شد دیگر نه خاصیت بک لینک داشت نه خاصیت تبلیغاتی .

یک دسته از این نرم افزار های افزایش بازدید سایت نیز وجود دارند که در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک فعالیت می کنند که بصورت اتوماتیک شما می توانید هم کاربران ایرامی را جمع آوری کنید و هم کاربران خارجی و پس از جمع آوری اتوماتیک کاربران توسط این نرم افزار ها شروع بع ارسال نظر و تبلیغات در سطح گسترده در فیسبوک میکند و حتی شما امکان ارسال درخواست دوستی و پک را نیز به این کاربران جمع آوری شده دارا هستید که از این طریق می توانید لایک صفحات فیسبوک و تعداد دوستان و طرفداران و دنبال کنندگان خود را در فیسبوک چند برابر کنید و تبلیغات خود را برای میلیون ها نفر کاربر فیسبوکی ارسال کنید . با این روش هم شما می توانید بک لینک 10 به تعداد نامحدود و رایگان به دست بیاورید و با ارسال اتوماتیم تبلیغات و لینک سایت خود در گروه ها و روی وال کاربران از بازدید سایر دوستان و طرفداران آنها نیز بهره مند شوید و در مدتی کوتاه افزایش بازدید سایت خود را جندین برابر کنید 
ارسال نظر
اين نظر توسط mohsan yari در تاريخ 1394/9/3 و 17:57 دقيقه ارسال شده است

سلام دوست عزیز میشه این پک نرم افزار ی رو به ایمیل من ارسال کنید مرسی از توجهتون

اين نظر توسط خريد گوشي کار کرده در تاريخ 1393/10/6 و 15:45 دقيقه ارسال شده است

با تشکر و خسته نباشید سایت خیلی خوب و مفیدی دارید موفق و پیروز باشید


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغاتورود به سايت
login


نام کاربري :
رمز عبور :

ثبت نام
فراموشي رمز عبور

مطالب جديد

خبرنامه سايت
    news
    لطفا ايميلتان را در كار زير وارد كنيد

تبليغات متني
دانلود آهنگ لري

www.Ahanglori.ir

سایت آهنگ لــری

www.Ahanglori.com

تبليغات شما در اينجا

تبليغات شما در اينجا