close
رزرو هتل
عجیب ترین حوادث‌ جهان‌ در هفته گذشته Code Centerدر سي خنده

موضوعات

بازديد سايت
افراد آنلاين : 7
تعداد اعضا : 2335
کل مطالب : 1854
کل نظرات : 979
بازديد امروز : 5,332
بارديد ديروز : 6,805
بازديد هفته : 21,967
بازديد ماه : 130,519
بازديد سال : 982,736
بازديد کلي : 2,914,437

اعضا

لينکستان
تبليغات
کاتالوگ رنگ مو آلبورا

کسب درآمد از اینترنت

عجیب ترین حوادث‌ جهان‌ در هفته گذشته

قتل‌ نوه‌ به‌ دست‌ پدربزرگ‌ :
يك‌ مرد امريكايي‌ نوه‌ خود را به‌ قتل‌ رساند و سپس‌ اقدام‌ به‌ خودكشي‌ كرد.
بنا بر اظهارات‌ همسر برايان‌ هاتروينگ‌ اين‌ نوه‌ و پدربزرگ‌ بسيار يكديگر را دوست‌ مي‌داشتند چرا كه‌ سال‌ها پيش‌ نوه‌ آنها پدر و مادر خود را در يك‌ حادثه اتومبيل‌ از دست‌ داده‌ و حضانت‌ كارول‌ كوچك‌ به‌ آنها سپرده‌ شده‌ بود.
همسر اين‌ مرد در ادامه‌ سخنان‌ خود در يك‌ برنامه‌ تلويزيوني‌ افزود: هنوز باورش‌ نمي‌شود كه‌ همسرش‌ قاتل‌ باشد ولي‌ حدس‌ مي‌زند كه‌ دليل‌ اصلي‌ اقدام‌ به‌ چنين‌ كاري‌ بي‌پولي‌ و بيكاري‌ باشد. چرا كه‌ هاتروينگ‌ بتازگي‌ كار خود را در اداره‌ بيمه‌ از دست‌ داده‌ بود و بخاطر نگراني‌ شديد از آينده‌ نوه‌ خود اقدام‌ به‌ قتل‌ او كرده‌ بود و از آنجا كه‌ بدون‌ نوه‌اش‌ نمي‌خواسته‌ حتي‌ نفس‌ بكشد خود را نيز كشته‌ است‌. 

وحشت‌ در كودكستان‌ :
هفته‌ گذشته‌ خبر حمله‌ نگهبان‌ يك‌ كودكستان‌ در پكن‌ همه‌ مردم‌ چين‌ را بهت‌زده‌ كرد.
ماجرا از اين‌ قرار بود كه‌ در روز حادثه‌ اين‌ نگهبان‌ 51 ساله‌ كه‌ مانند 2 سال‌ گذشته‌ به‌ صورت‌ عادي‌ در سر كارش‌ حاضر شده‌ بود، ناگهان‌ با يك‌ كارد آشپزخانه‌ به‌ سمت‌ بچه‌هاي‌ 5 تا 6 ساله‌ حمله‌ كرد. او 15 كودك‌ و 3 مربي‌ آنها را بشدت‌ زخمي‌ و سپس‌ فرار كرد. ماموران‌ پليس‌ بعد از رسيدن‌ به‌ كودكستان‌ سريعا بچه‌هاي‌ زخمي‌ و مربي‌هاي‌ آنان‌ را به‌ بيمارستان‌ منتقل‌ كردند.
اما يكي‌ از كودكان‌ قبل‌ از رسيدن‌ به‌ بيمارستان‌ در اؤر خونريزي‌ شديد كشته‌ شد. پليس‌ چين‌ بعد از دستگيري‌ اين‌ نگهبان‌ و تحقيقات‌ زياد متوجه‌ شد كه‌ اين‌ مرد از سال‌ها قبل‌ دچار بيماري‌ رواني‌ بوده‌ و 5سال‌ قبل‌ هم‌ براي‌ مدتي‌ در يك‌ بيمارستان‌ رواني‌ بستري‌ شده‌ است‌. اما مسوولان‌ اين‌ كودكستان‌ در هنگام‌ استخدام‌ او هيچ‌ تحقيقي‌ در مورد او و سابقه‌ سلامتي‌اش‌ نكرده‌ بودند.
يك‌ كودك‌ و يك‌ مربي‌ هم‌ كه‌ از ناحيه‌ گردن‌ مورد اصابت‌ چاقو قرار گرفته‌اند اكنون‌ در وضعيت‌ وخيمي‌ بسر مي‌برند. اين‌ كودكستان‌ متعلق‌ به‌ بيمارستان‌ دانشگاه‌ پكن‌ بوده‌ و در مركز شهر و نزديكي‌ بسياري‌ از مراكز دولتي‌ و نظامي‌ قرار داشته‌ است‌.
5 ماه‌ قبل‌ هم‌ يك‌ دانشجوي‌ چيني‌ بخاطر مسائل‌ مالي‌ با چاقو، 5 هم‌ اتاقي‌ خود را به‌ قتل‌ رسانده‌ بود.
شوخي‌ با اسلحه‌:
پسر 15 ساله‌يي‌ به‌ نام‌ رابرت‌ چند روز پيش‌ بطور اتفاقي‌ دختر عموي‌ 10 ساله‌ خود را با شليك‌ گلوله‌يي‌ از پاي‌ در آورد.

رابرت‌ براي‌ بازي‌ و خودنمايي‌، اسلحه‌ پدر بزرگش‌ را كه‌ در گنجه‌يي‌ نگهداري‌ مي‌شد برداشته‌ و قصد داشت‌ به‌ دخترعموي‌ خود نشان‌ دهد كه‌ حالا بزرگ‌ شده‌ است‌ ولي‌ در حين‌ تميز كردن‌ اسلحه‌ دستش‌ را بر روي‌ ماشه‌ كشيد و تيري‌ شليك‌ كرد كه‌ مستقيم‌ بر سر دخترعمويش‌ اصابت‌ كرده‌ و او را به‌ قتل‌ رساند.
رابرت‌ كه‌ دستپاچه‌ شده‌ بود جسد بي‌جان‌ و غرق‌ در خون‌ ويكتوريا را از اتاقي‌ به‌ اتاق‌ ديگر كشيده‌ و نهايتا از اين‌ كار خسته‌ شده‌ و به‌ پليس‌ تلفن‌ زد و ماجرا را تعريف‌ كرد. اما پيش‌ از رسيدن‌ نيروهاي‌ پليس‌ مرد ناشناسي‌ وارد خانه‌ شده‌ و اسلحه‌ را كه‌ هنوز در دستان‌ رابرت‌ قرار داشت‌ از او گرفته‌ و از پنجره‌ به‌ مردي‌ كه‌ در آن‌ سوي‌ پياده‌رو در حال‌ دويدن‌ بود شليك‌ و جمجمه‌ او را متلاشي‌ كرد. در همين‌ حين‌ ماشين‌ پليس‌ سر رسيد و هر دوي‌ آنها را دستگير كرد. دادگاه‌ هنوز در خصوص‌ پرونده‌ رابرت‌ تصميم‌ نهايي‌ نگرفته‌ و هنوز معلوم‌ نيست‌ كه‌ آيا اين‌ پرونده‌ در دادگاه‌ بزرگسالان‌ بررسي‌ خواهد شد يا خير؟

پيرترين‌ قاتل‌ با آمپول‌ هوا قصاص‌ شد:
پيرمرد 75 ساله‌يي‌ كه‌ به‌ جرم‌ قتل‌ و دزدي‌ از دو زن‌ 60 ساله‌، از سال‌ 1995 در زندان‌ بسر مي‌برد، سرانجام‌ از سوي‌ دادگاه‌ به‌ مرگ‌ محكوم‌ شد و حكم‌ اعدام‌ وي‌ با آمپول‌ هوا به‌ مورد اجرا در آمد.

هابرد كه‌ به‌ گفته‌ مقامات‌ پليس‌ از سن‌ 17 سالگي‌ به‌ جرم‌هاي‌ گوناگون‌ از قتل‌ گرفته‌ تا دزدي‌ و هتك‌ حرمت‌ بارها دستگير و زنداني‌ شده‌ بود نهايتا در سن‌ 75 سالگي‌ سلول‌ زندان‌ را ترك‌ كرد. 

اجساد در معابد جادوگري:‌
نيروهاي‌ پليس‌ اجساد و اعضاي‌ بدن‌ بيش‌ از صدها نفر را كه‌ برخي‌ از آنان‌ بطرز فجيعي‌ به‌ قتل‌ رسيده‌ بودند در 3 معبد مخفي‌ واقع‌ در جنگل‌هاي‌ شرق‌ نيجريه‌ كشف‌ كردند. برخي‌ از اين‌ اجساد موميايي‌ شده‌ و مشخص بود كه‌ سال‌ها از مرگ‌ آنان‌ مي‌گذرد. اما در بين‌ اين‌ اسكلت‌ها اجساد بيش‌ از 20 نفر به‌ چشم‌ مي‌خورد كه‌ بتازگي‌ مرده‌ بودند.
پليس‌ در اين‌ رابطه‌ 2 جادوگر بزرگ‌ منطقه‌ را به‌ همراه‌ 28 نفر كه‌ به‌ عقيده‌ پليس‌ در انجام‌ اين‌ جنايت‌ دست‌ داشتند دستگير كرده‌ و معابد آنها را تعطيل‌ كرد. بنا به‌ اظهارات‌ پليس‌ در بين‌ اين‌ قربانيان‌ تاجر و كارمندان‌ دولت‌ نيز به‌ چشم‌ مي‌خورد كه‌ به‌ دليل‌ اعتقاد بيش‌ از اندازه‌ به‌ خرافات‌ وارد اين‌ معابد شده‌ تا در خصوص‌ موفقيت‌ در كارهاي‌ خود با جادوگران‌ مشورت‌ كنند. اين‌ جادوگران‌ با آگاهي‌ از رمز و رموز كاري‌، آنها را با خوراندن‌ زهري‌ مخصوص‌ مسموم‌ كرده‌ و به‌ قتل‌ مي‌رساندند تا صاحب‌ مال‌ و اموال‌ آنان‌ شوند.
 
خوشگذراني‌ بعد از قتل‌ فرزند:
يك‌ مادر انگليسي‌ به‌ اتهام‌ قتل‌ فرزند تازه‌ به‌ دنيا آمده‌اش‌ دستگير شد. ايرن‌ پندلتون‌ بعد از آنكه‌ پسرش‌ را در خانه‌اش‌ به‌ دنيا آورد او را در سطل‌ زباله‌ رها كرد و چند ساعت‌ بعد به‌ يك‌ ديسكوي‌ شبانه‌ رفت‌. به‌ گزارش‌ سايت‌ جنايي‌ اين‌ زن‌ سنگدل‌ قرار است‌ بزودي‌ به‌ جرم‌ قتل‌ درجه‌ يك‌ محاكمه‌ شود. 

كشف‌ كوكايين‌:
ترافيك‌ سنگين‌ يكي‌ از خيابان‌هاي‌ ايالت‌ اينديانا باعث‌ شد تا ماموران‌ پليس‌ 10 كيلوگرم‌ كوكايين‌ را در صندوق‌ عقب‌ ماشين‌ مرد جواني‌ كشف‌ كنند. اين‌ مرد 33 ساله‌ به‌ جرم‌ حمل‌ و قاچاق‌ مواد مخدر در حال‌ حاضر در زندان‌ بسر مي‌برد و با گذاشتن‌ وثیقه 60 هزار دلاري‌ مي‌تواند از زندان‌ آزاد شود.

منبع:آفتاب نيوز
ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغاتورود به سايت
login


نام کاربري :
رمز عبور :

ثبت نام
فراموشي رمز عبور

خبرنامه سايت
    news
    لطفا ايميلتان را در كار زير وارد كنيد

تبليغات متني
دانلود آهنگ لري

www.Ahanglori.ir

سایت آهنگ لــری

www.Ahanglori.com

تبليغات شما در اينجا

تبليغات شما در اينجا